Cerību Kauss 2024. rezultāti

Piektdien, 19.aprīlī 2024.g., noslēdzas sacensības sporta vingrošanā zēniem. Mūsu uzvarētāji : Daniils Ņilovs-1.sp.kl. (treneris M.Ņilovs) Ivans Blehšteins iegūva 2.vietu -2.sp.kl. (treneris M.Ņilovs), Vladimirs Ševjakovs -3.sp.kl.( trenere L. Tiščenko), Romans Baltiņš -4.sp.kl. ( trenere L. Tiščenko), Adrians Aņikeičiks -5.sp.kl.(trenere I. Patruševa).

Sestdienā, 20 aprīlī 2024.g. noslēdzās sacensības sporta vingrošanā meitenēm. Mūsu vislabākie komandas sacensībās dalībnieces – Marija Pankova, Anastasija Suhomlina, Luize Avetjana, Aleksandra Okuņeva, Jekaterina Mihailova (tr. I. Mickeviča), individuālas sacensībās: Luize Avetjana ( I. Kuļikova), Marija Pankova (tr. I.Kuļikova, V.Murauska), Miroslava Raloveca(tr. G.Afanasjeva), Nikoletta Primačenko (tr. J.Belova), Aleksandra Okuņeva, Jekaterina Mihailova (tr. I.Kuļikova).

cb2024_1 cb2024_2 cb2024_3 cb2024_4