APSVEICAM!!!

Nozīmīgākās kaujas nav par medaļām. Cīņa iekš sevis – neredzama, nenovēršama kauja katrā no mums – lūk, kur tā ir. Mums visiem ir sapņi. Bet kā likums, lai šie sapņi piepildītos, nepieciešams milzum daudz apņēmības, aizrautības, pašdisciplīnas un centības. (Džese Ouvens)

Septembra sākumā Rīgas Vingrošanas skolas  audzēkņi saņem apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmu V20 un V30 apgūšanu.

V20 apliecība pielīdzināma tai, ko jaunieši saņem, iegūstot pamatizglītību, bet V30 – vidējo izglītību. Saņemot apliecību par programmas V20 apguvi, audzēkņi var turpināt trenēties savā skolā vai jebkurā citā sporta skolā Latvijā vai ārzemēs, turpināt apgūt programmu V30. Pēc programmas V30 apguves un iestājoties Latvijas Sporta un pedagoģijas akadēmijā, iespējams jau strādāt par treneri mācoties pirmajā kursā.

Apliecību par profesionālās ievirzes izglītības programmu apgūšanu saņem:

Programmā V20 mākslas vingrošana: Alisa Aleškovska, Nikola Astratjeva, Alise Štāle, Alisa Triandafilidi, Anna vainande, Emīlija Vīksniņa, Beata Blagonadeždina, Sofija Červinska, Lilita Korago, Vitalina Lavrenko, Ksenija Saļņikova, Aļona Samuilova, Gerda Zemniece.

Programmā V30 mākslas vingrošana: Alina Baklagina, Jurate Paula Romānova.

Programmā V20 sporta vingrošana: Nadīna Karačenka, Elīna Ignatenko, Elīna Gudakovska, Anna Samoilova, Darja Zambžetska, Susanna Kurbatova, Margarita Konstantinoviča, Sofija Rubcova, Marija Petrovska, Viktorija Racina, Apoļinarija Rešetnikova, Anastasija Pozņakova, Alisa Islere, Anželika Žerebkova, Darja Šišlova, Anastasija Anaņjeva, Anastasiia Rizhko, Marija Mihailova, Marija Smirnova, Sofija Nosenko, Valērija Sičova, Daniēla Egle, Darja Berezina, Marija Nazarova, Ņina Gļinska, Alisa Sergejeva.

Programmā V30 sporta vingrošana: Alīna Garaščenko, Alina Circene.

Sakām lielu paldies treneriem par ieguldīto darbu un  audzēkņu vecākiem par līdzdalību un atbalstu sportiskajās gaitās visus šos gadus.