Latvijas Republikas 2018.gadā kauss

Latvijas Republikas kausu 2018.gadā sporta vingrošanā daudzcīņā Senioru grupā izcīnīja Anastasija Dubova (trenere Irina Daņilova, Liepāja) un Rihards Trams (Ventspils) , Junioru grupā RVS dalībnieki Marija Šajovko (trenere Veronika Murauska) un Oļegs Ivanovs (treneris Igors Vihrovs) , Prejunioru grupā RVS dalībnieki Anastasija Anaņjeva (trenere Veronika Murauska) un Kirills Bogdanovs (treneris Māris Gorskis). Godalgoto vietu ieguvēji Senioru konkurencē RVS vingrotāji Linda Tugarinova (trenere Veronika Murauska)  un Vitālijs Kardašovs (2.vieta). Bronzas medaļas izcīna  RVS vingrotāji Kristiāna Ušacka (treneri Gunta Afanasjeva un Ervīns Gabliņš) un Pavels Gustovs (treneris Pavels Pavlovs), Junioru konkurencē Sabīne Anna Cinovska ( Ventspils) un Zane Petrova (Liepāja), zēnu konkurencē Ričards Plāte (2.vieta)  ( RVS, treneris Maksims Ņilovs) un Aleksandrs Ļitvinovs (3.vieta) (RVS/VOC treneris Igors Vihrovs); PreJunioru konkurencē  RVS dalībnieces Anastasija Rižko  ( 2.vieta) un Marija Mihailova ( 3.vieta) (trenere Veronika Murauska), zēnu konkurence Georgijs Konditerovs (2.vieta) ( RVS/VOC treneris Māris Gorskis) un Iļja Seņins (3.vieta)  (RVS trenere Irina Patruševa).

Senioru grupā ieguvēja Vitālijs Kardašovs vingrojumā uz stieņa un brivajām kustībām, Rihards Trams ( treneris Igors Vihrovs) vingrojumā uz līdztekām, uz zirga un uz apļiem, atbalsta leciena  uzvarēja  Pavels Gustovs ( treneris Pavels Pavlovs).

Latvijas Republikas čempionu titulus  sporta vingrošanā 2018. gadā atsevišķos daudzcīņās veidos Juniorā grupā ieguvēja Olegs Ivanovs ( treneris Igors Vihrovs) vingrojumā uz līdzstēkām, uz apļiem, uz stieņa un  uz atbalstā lēcienā, Ričards Plāte (treneris Maksims Ņilovs)   vingrojumā uz zirga, Daņila Maltuvnieks (treneris Igors Vihrovs) vingrojumā uz brivajām kustībām.

Apsveicam sportistus un trenerus!

Latvijas Republikas čempionu titulus  sporta vingrošanā 2018. gadā atsevišķos daudzcīņās veidos Senioru grupā ieguvēja Marija Goluveva ( trenere Irina Mihailova un Irina Mickeviča)  vingrojumā uz atbalstā lēciena,  Anastāsija Dubova (trenere Irina Danilova)  vingrojumā uz brivajām kustībām un uz baļķa, Elīna Vihrova ( treneris Igors Vihrovs) vingrojumā uz līdzstekām.

Latvijas Republikas čempionu titulus  sporta vingrošanā 2018. gadā atsevišķos daudzcīņās veidos Juniora grupā ieguvēja Marija Šajovko (trenere Veronika Murauska)  vingrojumā uz atbalstā lēciena  un uz brivajām kustībām,  Zane Petrova ( trenere Larisa Roslova) vingrojumā uz līdztekām un Maija Ojere vingrojumā uz baļķa.

Sveicam trenerus par paveikto!